• https://www.facebook.com/asyacelebioglu
Site Haritası
ÜRÜN KATEGORİLERİ

Nasıl Sipariş Veririm

SİPARİŞ VERMEK İÇİN İZLENECEK YOLLAR
( asyayin34@gmail.com )

MADALYA SİPARİŞLERİNİZ İÇİN YAPILMASI  GEREKEN 

YÖNTEM-1

1. OKUL ADINIZ

2. ÖĞRETMEN ADI VE SOYADI

3. FOTOĞRAFLI MADALYA İSTENİYORSA   ÖRNEK 1 SEÇENEĞİNE GÖRE FOTOĞRAFLARA DOSYA ADI OLARAK ÖĞRENCİ ADI SOYADI TAM YAZILMALI.( ÇİFT ADI OLAN ÖĞRENCİLERDE KISALTMA YAPILMASI ÖNERİLİR)

   
A) BİLGİSAYARINIZIN MASAÜSTÜNDE SINIF ŞUBE ADINDA BİR KLASÖR AÇARAK ÖĞRENCİ FOTOĞRAFLARINI BU KLASÖRE KOYALIM. HERBİR ÖĞRENCİ FOTOĞRAFINA DOSYA ADI OLARAK ÖĞRENCİ ADI SOYADI TAM VE EKSİKSİZ YAZILMALI.  İSMİ UZUN OLAN ÖĞRENCİLER İÇİN İSİM KISLATMASI YAPILMASI ÖNERİLİR 
( ÖRNEK-1)


   
4. SADECE ÖĞRENCİ İSMİ YAZILI MADALYA İSTENİYORSA SADECE ÖĞRENCİ LİSTESİ ( WORD-EXCELL ...) MAİL ATILMALI.

5. KARGO İÇİN ALICI ADI ve SOYADI- AÇIK ADRESİ-CEP TELEFONU BİLGİSİ BİLDİRİLMELİ.


6. Yukarıdaki bilgileri sınıf klasörü içine aldıktan sonra sınıf dosyanızı zıplayarak (sıkıştırarak) tek dosya halinde     asyayin34@gmail.com adresine mail atmalısınız.
           
            
    !!!! Sıkıştırma yapmak için sınıf klasörü üzerine sağ tıkladığınızda açılan pencerece içindeki "Arşive Ekle" seceneğini seçiniz.

UYARI:
Gerekli Bilgileri    asyayin34@gmail.com mail adresine gönderirken zıplamayı (sıkıştırmayı) unutmayınız.YÖNTEM-2   www.wetransfer    üzerinden dosya gönderme


Gerekli bilgileri düzenleyip  www.wetransfer.com adresinden de gönderebilirsiniz.
Bunun için aşağıdaki videoyu izleyin.

GEREKLİ BİLGİLER EKSİKSİZ TARAFIMIZA ULAŞTIĞINDA YAPILACAK İŞLER

1. BİLGİLERDE HATA YOK İSE SİPARİŞİNİZDE İSTENİLEN MADALYA/ PLAKET/ BELGE/ VS.. İÇİN GRAFİK ÇALIŞMASI AYNI GÜN SAAT 17.00-24.00 ARASI YAPILIR. HATA VAR İSE MAİL/CEP TEL YOLUYLA BİLGİ VERLİR.

2. YAPILAN ÇALIŞMALARDA HATA DENETİMİ VE BASKI ONAYI İÇİN SİZLERE KARŞI MAİL ATILIR.( BASKI ONAYI VERDİKTEN SONRA DOĞAN GRAFİK TASARIM HATALARINDAN FİRMAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR)

3. BASKI İÇİN ONAY VERDİKTEN SONRA GEREKLİ ÜCRET YATIRILMASINDAN EN FAZLA ÜÇ GÜN İÇİNDE VERDİĞİNİZ ADRESE KARGO EDİLİR.

NOT: GÜNÜN SİPARİŞLERİNİN KARGOYA YETİŞMESİ AÇISINDAN GRAFİK ÇALIŞMALARI GENELLİKLE SAAT 17.00-24.00 ARASINDA TAMAMLANIR.

BİLGİLERİN EKSİKSİZ GELMESİ SİPARİŞLERİNİZİN HIZLI TESLİMİ İÇİN ÖNEMLDİR. YAPILAN AÇIKLAMALARDAN ANLAŞILMAYAN BİR DURUM VAR İSE BİLGİSAYAR KONUSUNDA BİR YAKININIZDAN BİLGİ ALINIZ.

SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLAR

1. WHATSAPP TAN FOTOĞRALARI GÖNDEREBİLİRMİYİZ?
CEVAP: WHATSAPP TAN FOTOĞRAF BİLGİSİ KABUL ETMİYORUZ.

2. SİPARİŞİM NE DURUMDA NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?
CEVAP: ÖDEMESİ YAPILAN ÜRÜNLERİN KARGO BİLGİSİ TARAFINIZA MESAJ OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR. ÖDEMESİ YAPILAN ÜRÜNLER EN GEÇ ERTESİ GÜN KARGOYA VERİLİR. KARGO BİLGİSİ http://www.suratkargo.com.tr/ ADRESİNDEN TAKİP EDİLEBİLİR.

3. FOTOĞRAFLARI NASIL ÇEKEBİLİRİZ?
CEVAP: FOTOĞRAFLARI AKILLI TELEFONLARLA ÇOK RAHAT ÇEKEBİLİRSİNİZ. FOTOĞRAF ÇEKERKEN ÖĞRENCİNİN ARKASINA TEK RENKLİ BİR ZEMİNE (TEMİZ BİR DUVAR, AKILLI TAHTA..) GELMESİNE, ÖĞRENCİNİN YÜZÜNÜN IŞIĞA KARŞI DÖNÜK OLMASINA VE BELDEN ÜSTÜNDEN FOTOĞRAF ÇEKİLMESİNE ÖZEN GÖSTERİLMESİ FAYDALI OLUR.

4. ÇEKTİĞİM FOTOĞRAFLARI DÜZENLEMEK GEREKİR Mİ?
CEVAP: DÜZENLEMEK GEREKMEZ. ANCAK FAZLA YER KAPLAMAMASI AÇISINDAN KIRPMA YAPARKEN 35X45 CM EBATLARINDA KESMENİZDE FAZDA VAR.
ÇAĞRI MERKEZİ
 As yayıncılık çağrı merkeszi
Asreklam
EY UYGUN OKUMA
BAYRAMI PLAKETİ
 SADECE 7.5 TL
YILDIZ MADALYALARDA FAZLA
ÖĞRENCİ UYGUN FİYAT
50 VE ÜZERİ ÖĞRENCİ İÇİN
    (5.30 TL)
 Yıldız okuma bayramı madalyası
İnstagram

İNSTAGRAM TAKİP ET 
İNDİRİMİ KAP

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam160
Toplam Ziyaret212503